Eesti Metodisti Kiriku Ajakiri

  • 130-suvekonverents-1.jpg
  • 130-suvekonverents-3.jpg
  • 130-suvekonverents-2.jpg
  • 130-suvekonverents-4.jpg
  • 130-suvekonverents-5.jpg
  • 130-suvekonverents-6.jpg
  • 130-suvekonverents-7.jpg
  • 130-suvekonverents-8.jpg
  • 130-suvekonverents-9.jpg

Sina kannad Jumala DNA-d

Kui ma ei eksi, siis see aasta oli mul viies kord osaleda suvekonverentsil. Minu jaoks on need neli päeva suvest olnud alati väga erilise tähendusega.

Laagrist ära minnes on väikene aimdus sellest, mis võib tähendada taevas ja kui hea on Jumala rahvaga koguneda, õppida tundma enam meie Jumalat ja ülistada Teda Tema vägevate tegude eest! Juba Aa rand ise oma loodusega (merega!) pakub puhkust ja neli päeva on võimalik olla eemal kõigist muudest tegemistest, kuulata, mida Jumal räägib ja näha, mida Jumal teeb. Seekord nägin ma konverentsi konferansjee pilgu läbi, mida ma täitsin koos Vitali Baranoviga.

Selle aasta suvekonverentsi teema toetus Jh 3:7 salmile „Te peate sündima ülalt.“ Jagan mõnda mõtet konverentsilt, mis mind puudutasid. Superintendent Robert Tšerenkov alustas esimese kõnelejana ja rääkis, et meie, kristlastena, kanname nüüd Jumala DNA-d, uuesti sündides on meil juba olemas kogu pagas, mis vajab lihtsalt kasvamiseks aega. Taavi Hollman, justkui jätkates seda teemat, mainis oma seminaris, et selle „püha seemne“ eest tuleb võidelda, hoolt kanda. Kogu umbrohi kasvab nagunii, kuid et kõik hea võiks tulla esile, peame püsima Jumala läheduses ja püüdlema edasi, mitte andma alla. Lõpetuseks veel üks mõte Yuri Vellosolt, brasiillaselt, kes rääkis Jumala ligi tulemisest: „Jumal valis mitte olla Jumal ilma meieta.“

Armas lugeja! Ma loodan, et see sõnum on sulle julgustuseks! Jumala DNA on sinusse istutatud, kui sa oled palunud Temal oma elu üle võtta. Ära heida meelt, kui sa ei näe kohe selle täit potentsiaali esile tulemas. Sa kasvad sammhaaval. Hoia Jumala ligi, sest Jumal on sinu poolt, Tema on sinu Jumal!

Märgusõnad:

Veel rubriigis Kirikuelu

EMK suvekonverents 2020

EMK suvekonverents

Olen olnud Jumala laps kaua aega ja Tapa Metodisti Koguduse liige 10
chris-montgomery-smgTvepind4-unsplash

Eesti Sõprade kohtumine

Koroonaviiruse levik on käesoleval aastal sundinud mitmeid plaane muutma. Nii juhtus ka
Mine asukohta Üles